To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Krynica-Zdrój.

Doradca Handlowo Techniczny Blachotrapez Krynica-Zdrój

3 500 - 7 000 zł/mies.

Blachotrapez Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 800 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są:

pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w naszym wciąż rosnącym zespole ludzi pracujących z pasją i poświęceniem. Jeśli ważny jest dla Ciebie profesjonalizm, lubisz podejmować nowe wyzwania i cenisz sobie rozwój to czekamy właśnie na Ciebie szukając pracownika do naszego punktu handlowego.

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej
  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność
  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z podaniem wybranej miejscowości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

  • Dodane o 17:24, 14 lipca 2020
  • Wyświetleń:775
  • ID ogłoszenia: 612840461

Ogłoszenia użytkownika Wojciech